بسته آموزشی

بسته آموزش نرم افزار تری دی مکس و پلاگین وی ری برای علاقمندان در سایر استان ها تهیه شده است.

 گروه آموزشی vraylearn همکاری خود را با شرکت گردو (به عنوان معتبرترین شرکت نرم افزاری کشور) جهت تهیه بسته های آموزشی 3dsmax . vray و نیز آموزش معماری داخلی و خارجی  از پاییز 95 آغاز نموده است و از اردیبهشت 96 امکان تهیه این بسته های آموزشی از کلیه مراکز فروش محصولات فرهنگی سراسر کشور مقدور خواهد بود.

اما بسته پیش رو به عنوان بسته اختصاصی گروه vraylearn در نظر گرفته شده است که مفاهیم تئوری تا حد امکان در قالب انجام پروژه های عملی آموزش داده خواهند شد، لذا آموزش کاملا کاربردی و عملی می باشد.

نکته قابل توجه این است که به هیچ وجه با تکرار و توضیح اضافی نکات مورد نظر آموزش سعی در افرایش ساعت های آموزش جهت توجیه هزینه و اغراق در سطح آموزش نداشته، و از شرح و بسط دادن بی مورد و بیش از حد نکات و مطالب آموزشی صرف نظر شده تا با احترام به ارزش وقت هنرجو در کمترین زمان ممکن و با بیشترین بازدهی با نکته و مطلب آموزشی مورد نظر آشنا گردد.  به عبارت دیگر آموزش ها در حد کافی مختصر و مفید در نظر گرفته شده است.

به عنوان نمونه در قسمت مقدماتی بسته آموزشی بیش از 400 نکته و سرفصل تنها در 6 ساعت گنجانده شده است که به عنوان مفاهیم اولیه آشنایی هنرجو با آن ها بی نهایت مهم است.

مفاهیمی مانند نرمال ها ، اصلاحگر ها ، مفهوم گروه های هموار سازی ،سگمنت و سایر زیر قسمت های احجام و ترسیمات دو بعدی و  ...

در پارت دوم آموزش این بسته،  هنرجو ( که اکنون با مفاهیم ابتدایی و پایه آشنا شده است) با انجام عملی پروژه ها از مرحله مدلسازی تا مرحله انتهایی پست پروداکشن (که در نرم افزار هایی مانند فتوشاپ انجام می گردد )

آشنا خواهد شد و با توجه به تعداد پروژه ها و تمرین های در نظر گرفته شده برای هر پروژه و نیز  انواع پروژه که شامل داخلی ، خارجی ، مدرن و کلاسیک ، علاقمندان با اختصاص زمان کافی به سطح تسلط مطلوب دست خواهند یافت.

در حقیقت با توجه به درخواست های مکرر، این بسته آموزشی برای علاقمندان در سایر استان ها به منظور ایجاد شرایط برابر آموزشی تهیه شده است چرا که علاقمندان در تهران میتوانند به صورت حضوری در دوره ها شرکت نمایند.

برخی از مزیت های بسته آموزشی تری دی مکس و وی ری عبارتست از :

 

ضبط ویدئو جلسات (HD)
آموزش مقدماتی (6 ساعت)
آموزش پیشرفته  (24 ساعت)
پشتیبانی هنرجو بعد از اتمام دوره
عدم اتلاف وقت برای رفت و آمد به آموزشگاه
انجام پروژه های داخلی و خارجی ، مدرن و کلاسیک

 

علامندان می توانند برای سفارش بسته آموزشی از طریق شماره  092171017100   تماس حاصل نمایند.