دوره ویژه بازار کار

در این دوره شما هنرجویان با شبیه سازی فضای های داخلی و خارجی معماری در کمترین زمان ممکن آشنا خواهید شد.

 

 

 

 هدف دوره :

هدف اصلی دوره ویژه بازار کار رسیدن هنرجو به تسلط کافی در کمترین زمان ممکن می باشد، لذا پس از ثبت نام بسته آموزشی کاملی به هنرجویان داده خواهد شد تا بصورت کاملا فشرده و سریع با نکات اساسی که پیش از شروع آموزش عملی میبایست بدانند، آشنا شوند و از جلسه اول تا جلسه دهم ،بر روی پروژه های معمول بازار کار مانند نمای کلاسیک رومی و مدرن در سبک کلاسیک و مدرن بصورت کاملا عملی از مرحله نورپردازی تا مرحله پست پروداکشن کار خواهند نمود.

 معرفی آموزش های جلسات بطور خلاصه :

پس از ثبت نام

 دریافت بسته آموزش مقدماتی _ بیش از 5 ساعت آموزش فشرده در معرفی قسمت های مختلف نرم افزار 3dsmax و پلاگین  vray هنرجو پس از مشاهده ویدئو های این بسته بصورت کامل با امکانات کاربردی نرم افزار 3dsmax و پلاگین vray در زمینه معماری آشنا خواهد شد و از جلسه اول طی 7 جلسه 2 ساعته بر روی پروژه های رایج در بازار کار آموزش داده خواهد شد.

جلسه 1 تا جلسه 7

انجام عملی پروژه های داخلی و خارجی در سبک های مدرن و کلاسیک


در هر جلسه آموزشی این دوره  ...

1-تمرین مربوطه داده خواهد شد.

2-فیلم ضبط شده هر جلسه بعلاوه فایلهای استفاده شده درهر جلسه در انتهای هر جلسه به هنرجویان داده خواهدشد.

3-جلسات خصوصی و به صورت حضوری در محل آموزشگاه برگزار خواهند شد.

4- بیش از 1 ترا بایت فایلهای نورپردازی، تکسچر و آبجکت مورد نیاز در طول دوره بصورت رایگان به هنرجویان داده خواهد شد.

5- از جلسه اول هنرجو به گروه پشتیبانی و رفع اشکال در تلگرام دعوت خواهد شد و این پشتیبانی حتی پس از پایان دوره آموزشی ادامه خواهد داشت و همچنین به سوالات کلی هنرجو در ابتدای هر جلسه و پیش از شروع آموزش پاسخ داده خواهد شد .

6-آموزش تمامی پروژه ها از مرحله نورپردازی تا مرحله پست پروداکشن انجام خواهد شد تا هنرجویان بصورت کاملا عملی با نحوه انجام کامل پروژه صحنه های خارجی زمینه معماری آشنا شوند.

7-آموزش نرم افزار های مکمل مانند فتوشاپ در حد کافی و در جهت دستیابی به خروجی مطلوب تر خواهد بود. 

8-امکان پرداخت اقساطی برای دانشجویان وجود دارد ،به این ترتیب که 50 % هزینه دوره در ابتدای دوره و 50% مابقی در جلسه 7 پرداخت می گردد.

 

 لازم به ذکر است ...


  • پیش نیاز این دوره ، دوره آموزش مدلسازی معماری باشد چرا که وقت گیر ترین مرحله در سری مراحل تهیه رندر ، مرحله مدلسازی می باشد به همین خاطر این مرحله بعنوان دوره ای جداگانه در نظر گرفته شده است پس در این دوره آموزشی و نیز دوره ورک شاپ فضا های داخلی معماری مرحله مدلسازی آموزش داده نخواهد شد و هنرجویان بصورت کاملا عملی از مرحله نورپردازی تا مرحله پست پروداکشن را خواهند آموخت.
  • برای درک بهتر مفاهیم ابتدایی ، شما هنرجویان عزیز همچنین میتوانید بسته  آموزش 3dsmax 2018 و  vray 3.40 را که توسط مدرس این دوره آموزشی با برند گردو (به عنوان معتبرترین برند نرم افزاری کشور ) تهیه شده است را خریداری نمایید. (قابل تهیه از کلیه مراکز فروش سراسر کشور )
  • در مورد پروژه های عملی که در این دوره آموزش داده میشوند سعی بر این است تا بر خلاف روش تدریس غلط سایر آموزشگاه ها بجای آموزش تعداد زیادی پروژه ساده و در سطح پایین، بر روی چند پروژه رایج بازار کار که دارای پتانسیل آموزش مفاهیم و تکنیک های پیچیده در هر یک از مراحل تهیه رندر هستند ،کار شود و در کنار پروژ های اصلی پروژه های تمرینی مرتبط داده شود . چرا که در امر آموزش کیفیت پروژه ها بیش از کمیت و تعداد آن اهمیت خواهد داشت.

پس از گذراندن دوره ورک شاپ فضا های خارجی معماری در تری دی مکس و رسیدن به سطح تسلط مطلوب میتوانید با شرکت در امتحانات فنی و حرفه ای ، معتبرترین مدرک قابل ترجمه ( ویژه هنرجویانی که قصد اشتغال در خارج از کشور را دارند) این رشته را دریافت نمایید.


 جهت مشاهده نمونه کار های خارجی معماری اینجا کلیک کنید.


 برای ثبت نام و رزرو اینجا کلیک کنید.

در صورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب دوره آموزشی میتوانید با شماره  09217101700  تماس حاصل نمایید.