بسته آموزش مدلسازی

 

مدلسازی آبجکت های پر کاربرد و نیز فضاهای داخلی و نمای مدرن و کلاسیک در تری دی مکس 2019

پس از مشاهده ویدئو های این بسته هر آنچه در زمینه معماری پرکاربرد است، قادر خواهید بود مدلسازی کنید اگر زمان کافی را برای تمرین اختصاص دهید.

برای مشاهده و دانلود نمونه ویدئو های بسته اینجا کلیک کنید. 

 

 

 


 

شما باید مدلسازی در تر دی مکس را بیاموزید چون ...

1- نرم افزار هایی مانند اتوکد صرفا برای رسم پلان طراحی شده نه مدلسازی سه بعدی و شرکت اتودسک که نرم افزار اتوکد و تری دی مکس را طراحی و منتشر نموده هیچ گاه امکانات یکی را در دیگری قرار نخواهد داد چون سود اقتصادی جداگانه ای را از فروش این نرم افزار ها هر سال حاصل میکند.بدون اغراق میتوان گفت تمام کاربرانی که در اتوکد مدلسازی خود را انجام می دهند ممانعتی درونی شاید از روی عادت یا تعصب برای یادگیری مدلسازی تری دی مکس از خود بروز می دهند و اصلا به فکر یادگیری آن هم نمی افتندو فکر میکنند که مدلسازی در تری دی مکس بسیار سخت و زمانگیر است  .

به وضوح با توجه به تعداد بالای شاگردانم در طی 8 سال آموزش دیده ام که پس از آموزش مدلسازی در تری دی مکس حسرت خورده اند که چرا زودتر برای انجام مدلسازی در تری دی مکس اقدام نکرده بودیم.

دقت داشته باشید که با انجام مدلسازی سه بعدی در اتوکد و وارد کردن آن به تری دی مکس نقاط انتهایی لبه های احجام به هم کاملا متصل نبوده و با ورود پرتو های نوری به درون آن در حین نورپردازی  و رندرینگ با پلاگین ویری ، پرتو های نوری درون حجم مربوطه محبوس شده و تا زوال کامل جهش های بی خود و بی نتیجه انجام میدهند که تنها باعث افزایش زمان رندر برای محاسبه این جهش های بی نتیجه خواهد شد.

2- اگر حتی مدلسازی را در نرم افزار دیگری مانند راینو یا رویت یا اتوکد انجام دهید نهایتا مجبورید تا برای رندر آن را به داخل تری دی مکس وارد کنید پس چه بهتر است که مدلسازی را هم داخل این نرم افزار انجام دهید به دو دلیل ...

یکی اینکه اگر در تری دی مکس مدل کنید در زمان فضاسازی و رندر باگ های کمتری و زمان رندر به نسبت کمتری به دنبال خواهد داشت  .

و دیگر اینکه شاید بگویید راینو یا رویت هم دارای ویری هستند و با ویری در داخل این نر افزار ها می توان رندر تهیه نمود اما این نکته را درنظر بگیرید که اگر شما به عنوان یک تری دی آرتیست به دنبال تهیه رندری واقع گرایانه و چشم نواز هستید هیچ گاه کیفیتی که با ویری در تری دی مکس رندر میکنید در رندر ویری در راینو یا رویت نخواهید داشت.

به عبارت دیگر رندر تهیه شده با ویری در تری دی مکس نتیجه بسیار زیباتر و واقعی تری نسبت به رندر های تهیه شده با ویری در راینو یا رویت حاصل خواهد نمود. 

 

 

بر خلاف تصور افراد ناآگاه ، مدلسازی در تری دی مکس بسیار ساده و لذت بخش خواهد بود اگر اصول مدلسازی را به درستی بیاموزید.

برای شروع مدلسازی در تری دی مکس 2019 ابتدا نیاز دارید که به امکانات و ابزار های موجود در تری دی مکس مسلط باشید.

پس اگر کاربر قدیمی تری دی مکس هستید و به این امکانات مسلط هستید دیدن ویدئو های مدلینگ در این بسته میتواند برای شما مفید واقع شود ولی اگر کاربر جدید نرم افزار تری دی مکس هستید باید ابتدا به دستورات و امکانات تری دی مکس مسلط باشید و سپس اقدام به مدلسازی نمایید.

به همین خاطر ما بسته آموزش تری دی مکس 2019 را به شما برای آگاهی و تسلط به تمامی امکانات تری دی مکس 2019 پیشنهاد میکنیم .

در این بسته با 3 روش کلی و پایه برای مدلسازی تمامی آبجکت و بناهای مرتبط با زمینه معماری آشنا خواهید شد و سپس بر اساس و طبق این سه روش کلیه آبجکت های کاربردی زمینه معماری را مدل خواهیم نمود.

 

 

تصاویر مربوط به آبجکت هایی که در این بسته ،مدلسازی می نماییم به همراه آبجکت های تمرینی مشابه را مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

..................................................................................................................................................................

 

قیمت : 270 هزار تومان

         200 هزار تومان

برای سفارش بسته آموزش مدلسازی در تری دی مکس 2019 اینجا کلیک کنید.