ورک شاپ فضای داخلی

در این دوره شما هنرجویان با شبیه سازی فضای داخلی معماری آشنا خواهید شد.


هدف ورک شاپ فضا های داخلی معماری :

برای تهیه هر رندر در زمینه معماری کاربران باید چندین مرحله را به ترتیب انجام دهند که عبارتند از :

مدلسازی > نورپردازی > ایجاد دوربین > آبجکت گذاری > بافت و مپ دهی> رندرینگ > پست پروداکشن

در ورک شاپ فضای داخلی معماری ،پس از ثبت نام ،هنرجویان بسته آموزش مقدماتی ( 5 ساعت اموزش ) را دریافت خواهند کرد و در مدت کوتاه بر محیط تری دی مکس و پلاگین وی ری مسلط و با امکانات، دستورات و ابزار های موجود و قابل استفاده در زمینه معماری موجود در نرم افزار آشنا خواهند شد.

از جلسه اول ورک شاپ و به مدت 6 جلسه در قالب انجام چندین پروژه مدرن و کلاسیک مفاهیم آموزش داده شده را بطور عملی بکار خواهند برد تا به تسلط کافی در انجام کامل پروژه های فضای داخلی معماری دست یابند.


معرفی آموزش های جلسات بطور خلاصه :

پس از ثبت نام :

دریافت بسته آموزش مقدماتی _ بیش از 5 ساعت آموزش فشرده در معرفی قسمت های مختلف نرم افزار 3dsmax و پلاگین محبوب vray  - هنرجو پس از مشاهده ویدئو های این بسته بصورت کامل با امکانات کاربردی نرم افزار 3dsmax و پلاگین vray در زمینه معماری آشنا خواهد شد.

جلسه 1 تا جلسه 6

انجام عملی مدلسازی قضا های داخلی معماری در سبک های مدرن و کلاسیک و نیز نورپردازی روز و شب


در هر جلسه آموزشی این دوره  ...

1-تمرین مربوطه داده خواهد شد.

2-فیلم ضبط شده هر جلسه بعلاوه فایلهای استفاده شده درهر جلسه در انتهای هر جلسه به هنرجویان داده خواهدشد.

3-جلسات خصوصی و به صورت حضوری در محل آموزشگاه برگزار خواهند شد.

4- بیش از 1 ترا بایت فایلهای نورپردازی، تکسچر و آبجکت مورد نیاز در طول دوره بصورت رایگان به هنرجویان داده خواهد شد.

5- از جلسه اول هنرجو به گروه پشتیبانی و رفع اشکال در تلگرام دعوت خواهد شد و این پشتیبانی حتی پس از پایان دوره آموزشی ادامه خواهد داشت و همچنین به سوالات کلی هنرجو در ابتدای هر جلسه و پیش از شروع آموزش پاسخ داده خواهد شد .

6-آموزش تمامی پروژه ها از مرحله نورپردازی تا مرحله پست پروداکشن انجام خواهد شد تا هنرجویان بصورت کاملا عملی با نحوه انجام کامل پروژه صحنه های داخلی زمینه معماری آشنا شوند.

7-آموزش نرم افزار های مکمل مانند فتوشاپ ، اتوکد در حد کافی و در جهت دستیابی به خروجی مطلوب تر خواهد بود. 

8-امکان پرداخت اقساطی برای دانشجویان وجود دارد.

 لازم به ذکر است ...


  • پیش نیاز این دوره ، دوره آموزش مدلسازی معماری باشد چرا که وقت گیر ترین مرحله در سری مراحل تهیه رندر ، مرحله مدلسازی می باشد به همین خاطر این مرحله بعنوان دوره ای جداگانه در نظر گرفته شده است پس در این دوره آموزشی و نیز دوره ورک شاپ فضا های خارجی معماری مرحله مدلسازی آموزش داده نخواهد شد و هنرجویان بصورت کاملا عملی از مرحله نورپردازی تا مرحله پست پروداکشن را خواهند آموخت.
  • تدریس دوره های آموزش خارجی نیز مانند دوره داخلی توسط مدرس قرهنگستان هنر انجام خواهد شد.
  • برای درک بهتر مفاهیم ابتدایی ، شما هنرجویان عزیز همچنین میتوانید بسته  آموزش 3dsmax 2018 و  vray 3.40 را که توسط مدرس این دوره آموزشی با برند گردو (به عنوان معتبرترین برند نرم افزاری کشور ) تهیه شده است را خریداری نمایید. (قابل تهیه از کلیه مراکز فروش سراسر کشور )
  • در مورد پروژه های عملی که در این دوره آموزش داده میشوند سعی بر این است تا بر خلاف روش تدریس غلط سایر آموزشگاه ها بجای آموزش تعداد زیادی پروژه ساده و در سطح پایین، بر روی چند پروژه رایج بازار کار که دارای پتانسیل آموزش مفاهیم و تکنیک های پیچیده در هر یک از مراحل تهیه رندر هستند ،کار شود و در کنار پروژ های اصلی پروژه های تمرینی مرتبط داده شود . چرا که در امر آموزش کیفیت پروژه ها بیش از کمیت و تعداد آن اهمیت خواهد داشت.

 پس از گذراندن دوره ورک شاپ فضا های داخلی معماری در تری دی مکس و رسیدن به سطح تسلط مطلوب میتوانید با شرکت در امتحانات فنی و حرفه ای ، معتبرترین مدرک قابل ترجمه ( ویژه هنرجویانی که قصد اشتغال در خارج از کشور را دارند) این رشته را دریافت نمایید.


  جهت مشاهده رندر فضای داخلی معماری اینجا کلیک کنید.


برای ثبت نام و رزرو اینجا کلیک کنید.

در صورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب دوره آموزشی میتوانید با شماره  09217101700  تماس حاصل نمایید.