بسته 3DSMAX 2019

 

 

بعنوان تهیه کنندگان این بسته آمورشی معتقدیم که کامل ترین بسته آموزش تری دی مکس 2019 فارسی را تهیه نموده ایم . سرفصل و سیلابس قرار داده شده در ادامه این صفحه تنها عنوان های مربوط به مجموعه ویدئو های موجود در این بسته است که موید ادعای ماست .

برای مشاهده و دانلود نمونه ویدئو های بسته اینجا کلیک کنید.

 

 

 

برای آموزش هر نرم افزار دو قسمت کلی وجود دارد ...

ابتدا اطلاع و آگاهی از امکانات تحت اختیار و قابل استفاده در نرم افزار 

و سپس انجام پروژه در نرم افزار با استفاده از این ابزار و امکانات موجود

 

در بسته تری دی مکس 2019 هدف ما مرحله اول یعنی معرفی و آموزش تمامی امکانات ،ابزار و دستورات موجود در تری دی مکس 2019 به شما کاربران عزیز بوده است.

و در بسته آموزش مدلسازی اقدام به انجام مدلینگ آبجکت و پروژه های کلاسیک و مدرن در حوزه معماری خواهیم نمود.

 

از آنجاییکه تری دی مکس  در زمینه های زیادی کاربرد دارد مانند معماری ، طراحی قطعات صنعتی ،صنعت مبل ،بازی های رایانه ای و ... در آینده ای نزدیک بسته های آموزش مدلسازی اختصاصی برای تک تک این زمینه ها تهیه خواهیم نمود.

 

شرکت اتودسک هر ساله ورژن جدیدی از نرم افزار های خود را با امکانات جدید یا بهینه شده قبل منتشر می کند اما بسیاری از کاربران به دلیل تفاوت زیاد محیط کاربری ورژن جدید با ورژن های قبلی همچنان ترجیح می دهند از ورژن های قدیمی مانند 2014 یا قبل آن استفاده نمایند.

به عبارت دیگر به کار با همان ورژن تری دی مکس قبلی عادت کرده و به دلیل همین تفاوت زیاد در امکانات و ظاهر محیط کاربری و عدم وجود آموزش مناسب برای ورژن جدید جسارت سویچ روی ورژن جدید را برای انجام کار ندارد.

چه بسا هنرجویانی که پس از مشاهده آموزش های ورژن جدید مطمئن شود که کلیت ابزار و دستورات نرم افزار نسبت به ورژن قبلی تغییری نکرده و صرفا تفاوت ها در ظاهر محیط کاربری و تعداد کمی از دستورات نرم افزار تری دی مکس است.

در این بسته بیش از 250 کلیپ با میانگین طول مدت 4 دقیقه و با موضوع اختصاصی و مجزا ضبط شده است تا حتی پس از مشاهده بسته و تسلط بر محیط جدید اگر در مورد دستور یا ابزاری مانند snap  مشکل ،سوال و ابهامی داشته باشد ،یافتن آن موضوع مشخص مثلا دستور snap راحت و سهل باشد.

به همین جهت پیشنهاد میکنیم که اگر کاربر جدید نرم افزار تری دی مکس هستید جدیدترین نسخه آن را نصب و از آموزشتری دی مکس 2019 استفاده نمایید و یا اگر کاربر قدیمی این نرم افزار هستید نیز نسخه جدید آن یعنی 2019 را نصب و از آموزش های نسخه جدید استفاده نمایید.

و نیز به این نکته توجه داشته باشید که از 3dsmax 2018 به بعد در فرآیند تهیه رندر از GPU در کنار CPU برای تهیه رندر با پلاگین ویری استفاده همزمان صورت گرفته و به نسبت قدرت کارت گرافیکی سرعت تهیه رندر شما نیز افزایش می یابد به همین خاطر از نسخه جدید تری دی مکس و ویری استفاده نمایید تا زمان کمتری را صرف تهیه رندر از پروژه های خود نمایید.

 

نرم افزار تری دی مکس  یکی از قدرتمندترین نرم افزار های شبیه سازی دنیاست و بدیهیست که تسلط بر این نرم افزار بدون ممارست و صرف زمان کافی برای آموزش و انجام تمرین و پروژه میسر نخواهد شد.

لذا پیشنهاد میکنیم حال که گروه ما با هدف ایجاد حق آموزش برابر و مساوی اقدام به تهیه بست های آموزشی بی نظیر نموده است شما نیز به عنوان کاربر علاقمند به استفاده از نرم افزار و پلاگین ، زمان کافی برای تسلط بر این نرم افزار قدرتمند و محبوب اختصاص دهید.

 

 

در مسیر آموزش ویری ما با قدرت همراه شما هستیم.

 

 

 برای تهیه بسته آموزش نرم افزار تری دی مکس نسخه 2019  بیش از 4 ماه زمان صرف ضبط ، تدوین و انتشار آن نموده ایم و عمیقا اعتقاد داریم که صداقت در آموزش به معنی یاد دادن تمامی دستورات و ترفندها بصورت گویا و مختصر بودن است که در تمامی بسته های خود آن را لحاظ نموده ایم.

و مطمئن هستیم که شما نیز پس از مشاهده ویدئو های موجود در تمام بسته ها این صداقت را تایید خواهید نمود. 

 

پیش نمایش ویدئو آموزشی موجود در بسته آموزش تری دی مکس 2019

 

 

 

 سر فصل های بسته آموزش تری دی مکس 2019

 

سر فصل A  : معرفی نرم افزار + نکات انتخاب و خرید قطعات سخت افزار

سر فصل B : آموزش تمامی دستورات مربوط به ویوپرت ها ( پنجره های دید  )

سر فصل C  :  آشنایی با تمامی آیکان های موجود در نوار ابزار اصلی Main toolbar

سر فصل D : آشنایی با تمامی ابزار و دستورات موجود در پنل دستورات   Commond panel

سر فصل E : آموزش تمام گزینه های مرتبط با حوزه معماری در منوی اصلی نرم افزار تری دی مکس

 هدف از تهيه اين بسته چيست و در انتهاي اموزش اين بسته به چه سطحي ميرسم؟


بسيار پيش مي ايد كه كاربران با خريد بسته هاي پروژه اي شروع به يادگيري مي نمايند اما به دليل عدم تسلط كامل بر نرم افزار گاهي سهوا ابزاري را فعال نموده و يا بخشي از محيط كاربري مانند نوار ابزار ها را مخفي مي كنند و ديگر قادر به نمايش ان و يا غير فعال نمودن دستور نيستند چرا كه تسلط كام را بر نرم افزار و امكانات ان ندارند. اينجاست كه بعنوان كاربر در خواهيد يافت به اگاهي وتسلطي كامل نياز داريد پس از مشاهده ٢٥٠ ويدئو اين بسته بصورت صد در صد كامل به نرم افزار و امكانات و ابزارهاي ان مسلط ميشويد و امادگي شروع اموزش عملي را خواهيد داشت كه در بسته هاي پروژه اي ما كه متعاقب اين بسته و در اينده نزديك منتشر خواهد شد اموزش خود را كامل خواهيد نمود.


ديدن همه ٢٥٠ ويدئو اين بسته چقدر زمان ميبرد؟


ميانگين مدت زمان ويدئوهاي اين بسته ٧-٤ دقيقه مي باشد كه طبق اصول اموزش تصويري اين بازه زماني بالاترين بازدهي اموزشي را داشته و كاربر پيش از انكه به مرز خستگي برسد ويدئو پايان يافته و مطلب به صورت كامل به هنرجو منتقل شده است.


ايا ويدئوها با موضوعات اختصاصي و تك موضوع تهيه شده اند تا اگر در اينده نياز به بازبيني مجددد داشتيم براحتي انرا بيابيم؟
بله دقيقا


در اين بسته با همه و همه و تمامي انواع دوربين، نورها ،ماديفاير ها ، مپ ، متريال هاي تري دي مكس اشنا ميشويم؟
بله بصورت صد در صد كامل


ايا پس از تهيه اين بسته جامع به بسته ديگري براي اموزش كليه امكانات نرم افزار تري دي مكس ٢٠١٩ نياز خواهيم داشت؟
خیر


ورژن نرم افزار تري دي مكس در اين بسته جديد است ؟
در اين بسته ، اموزش را براي نرم افزار تري دي مكس نسخه ٢٠١٩ تهيه نموده ايم كه جديدترين نسخه تري دي مكس روز دنياست.

 

ايا عنوان ويدئوهاي اين بسته را ميتوانيم ببينيم تا براي تهيه اين بسته بهتر تصميم بگيريم ؟

برای اطلاع از عناوین ویدئو های بسته 3dsmax 2019  اینجا کلیک کنید.

 

.................................................................................................................................................................................................

 

قیمت :       270 هزار تومان 

               200 هزار تومان

 برای سفارش کامل ترین بسته آموزش تری دی مکس 2019 کشور اینجا کلیک نمایید.